Programma Tickets

O. Team

Maak kennis met het team achter O. 

Guy Coolen

artistiek directeur
Guy@o-festival.nl

Hans Blik

zakelijk directeur
Hans@o-festival.nl

Lique van Gerven

festivalproductie en tech. coördinatie
Lique@o-festival.nl

Tobias Kokkelmans

festivaldramaturgie en artistiek beleid
Tobias@o-festival.nl

Matthijs van Burg

hoofd marketing & communicatie
Matthijs@o-festival.nl

Ylaysa Harris

online marketing & communicatie
Ylaysa@o-festival.nl

Chabelle van der Pauw

marketing & communicatie
Chabelle@o-festival.nl

Lian Meijaard

office management
Lian@o-festival.nl

Rajiv Bhagwanbali

artistiek coördinator en regisseur
Rajiv@o-festival.nl

Kim van Beek

producent
kim@o-festival.nl

Simone van Hulst

contextprogramma
Simone@o-festival.nl

Joeri van Spijk

professionals programma
Joeri@o-festival.nl

Bas van den Bosch / Dirk Evers

fondsenwerving
Bas@o-festival.nl

Brigitte Dompig

kaartverkoop
Tickets@o-festival.nl

Fransien Bezemer

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Yoka van Zuijlen

productie en locatiemanagement
Yoka@o-festival.nl

Fleur Quarles van Ufford

stagiaire
stage@o-festival.nl

Egbert Davids

coördinatie techniek

Yoshua van den Broek

productieleiding

Neshon Venetiaan

productieleiding

Nico Musenbrink

productieleiding

Loes Hoogkamer

locatiemanager

Irina de Graaf

locatiemanager

Marijn Bellaard

locatiemanager

Elise Fooij

locatiemanager

Andrea van Bussel

locatiemanager

Nico Musebrink / Berend van Hoek

productie ICONS
nico@klubgz.nl

Raad van Toezicht

Carel van Lynden / Ten Holter Noordam advocaten – voorzitter –
René Bouwmeester / Strategiepraktijk – penningmeester –
Nathaly Boelhouwer / Strukton Workspher

Met dank aan

Rosa Quist (fotografie), Harris Begic (fotografie), Salih Kilic (fotografie), Bjorn Plooster (video & podcast)

Always up to date

Sign up for the O. newsletter

Locatie

O. gebruikt haar stad als podium en decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkel, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

This website uses cookies to optimize the user experience and to optimize our service. Detailed information and how to withdraw consent at any time can be found in our privacy policy.

I understand