Programma Tickets

Team O.

Guy Coolen

artistiek directeur
Guy@o-festival.nl

Hans Blik

zakelijk directeur
Hans@o-festival.nl

Lique van Gerven

festivalproductie en tech. coördinatie
Lique@o-festival.nl

Matthijs van Burg

hoofd marketing & communicatie
Matthijs@o-festival.nl

Ylaysa Harris

online marketing & communicatie
Ylaysa@o-festival.nl

Chabelle van der Pauw

productie & locatiemanagement
Chabelle@o-festival.nl

Lian Meijaard

office management
Lian@o-festival.nl

Rajiv Bhagwanbali

artistiek coördinator en regisseur
Rajiv@o-festival.nl

Athina Zisimopoulou

hospitality
Athina@o-festival.nl

Elise de Fooij

projectmanager
locatiemanager


Elise@o-festival.nl

Céline Heijerman

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Fleur Quarles van Ufford

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Brigitte

kaartverkoop
Tickets@o-festival.nl

Bas van den Bosch / Dirk Evers

fondsenwerving
Bas@o-festival.nl

Raad van Toezicht

Voorzitter: Carel van Lynden
Penningmeester: René Bouwmeester
Lid: Nathaly Boelhouwer, Jeanette Baljeu

Always up to date

Sign up for the O. newsletter

Locatie

O. gebruikt haar stad als podium en decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkel, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

This website uses cookies to optimize the user experience and to optimize our service. Detailed information and how to withdraw consent at any time can be found in our privacy policy.

I understand