Programma Tickets

Team O.

Guy Coolen

artistiek directeur
Guy@o-festival.nl

Hans Blik

zakelijk directeur
Hans@o-festival.nl

Lique van Gerven

festivalproductie en tech. coördinatie
Lique@o-festival.nl

Joost Heijthuijsen

festivaldramaturg
joost@o-festival.nl

Matthijs van Burg

hoofd marketing & communicatie
Matthijs@o-festival.nl

Ylaysa Harris

online marketing & communicatie
Ylaysa@o-festival.nl

Chabelle van der Pauw

productie & locatiemanagement
Chabelle@o-festival.nl

Maaike Baas

marketing & communicatie
Maaike@o-festival.nl

Lian Meijaard

office management
Lian@o-festival.nl

Natalia Amelia Saied

professionals programme
Natalia@o-festival.nl

Rajiv Bhagwanbali

artistiek coördinator en regisseur
Rajiv@o-festival.nl

Kim van Beek

projectleider
Kim@o-festival.nl

Yoka van Zuylen

projectleider
Yoka@o-festival.nl

Loes Hoogkamer

projectleider
Loes@o-festival.nl

Egbert Davids

projectleider

Borre van Leeuwen

locatiemanager

Marijn Bellaard

locatiemanager

Elise de Fooij

locatiemanager
Elise@o-festival.nl

Athina Zisimopoulou

hospitality
Athina@o-festival.nl

Simone van Hulst

contextprogramma
Simone@o-festival.nl

Céline Heijerman

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Fleur Quarles van Ufford

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Brigitte Dompig

kaartverkoop
Tickets@o-festival.nl

Bas van den Bosch / Dirk Evers

fondsenwerving
Bas@o-festival.nl

Raad van Toezicht

Voorzitter: Carel van Lynden
Penningmeester: René Bouwmeester
Lid: Nathaly Boelhouwer, Jeanette Baljeu

Always up to date

Sign up for the O. newsletter

Locatie

O. gebruikt haar stad als podium en decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkel, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

This website uses cookies to optimize the user experience and to optimize our service. Detailed information and how to withdraw consent at any time can be found in our privacy policy.

I understand