Programma Tickets

O. Team

Maak kennis met het team achter O. 

Guy Coolen

artistiek directeur
Guy@o-festival.nl

Hans Blik

directeur
Hans@o-festival.nl

Lique van Gerven

festivalproductie en tech. coördinatie
Lique@o-festival.nl

Tobias Kokkelmans

festivaldramaturgie en artistiek beleid
Tobias@o-festival.nl

Matthijs van Burg

hoofd marketing & communicatie
Matthijs@o-festival.nl

Ylaysa Harris

online marketing & communicatie
Ylaysa@o-festival.nl

Chabelle van der Pauw

marketing & communicatie
Chabelle@o-festival.nl

Rajiv Bhagwanbali

artistiek coördinator en regisseur
Rajiv@o-festival.nl

Kim van Beek

producent
kim@o-festival.nl

Simone van Hulst

contextprogramma
Simone@o-festival.nl

Joeri van Spijk

professionalsprogramma
Joeri@o-festival.nl

Bas van den Bosch / Dirk Evers

fondsenwerving
Bas@o-festival.nl

Brigitte Dompig

kaartverkoop
Tickets@o-festival.nl

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Yoka van Zuijlen

productie en locatiemanagement
Yoka@o-festival.nl

Lian Meijaard

office management
Lian@o-festival.nl

Fleur Quarles van Ufford

stagiaire
stage@o-festival.nl

Bestuur

Carel van Lynden / Ten Holter Noordam advocaten – voorzitter –
René Bouwmeester / Strategiepraktijk – penningmeester –
Nathaly Boelhouwer / Strukton Workspher

Altijd up to date

schrijf je in voor de O. nieuwsbrief

Locatie

O. gebruikt haar stad als podium en decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkel, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

Deze website gebruikt cookies voor het optimaliseren van de gebruikersbeleving en het optimaliseren van onze service. Gedetailleerde informatie en hoe je toestemming op elk gewenst moment kunt intrekken, vind je in ons privacybeleid.

Ik begrijp het