Programma Tickets

Guy Coolen

artistiek directeur
Guy@o-festival.nl

Hans Blik

zakelijk directeur
Hans@o-festival.nl

Lique van Gerven

festivalproductie en tech. coördinatie
Lique@o-festival.nl

Matthijs van Burg

hoofd marketing & communicatie
Matthijs@o-festival.nl

Ylaysa Harris

online marketing & communicatie
Ylaysa@o-festival.nl

Chabelle van der Pauw

marketing & communicatie
Chabelle@o-festival.nl

Lian Meijaard

office management
Lian@o-festival.nl

Natalia Amelia Saied

professionals programme
Natalia@o-festival.nl

Rajiv Bhagwanbali

artistiek coördinator en regisseur
Rajiv@o-festival.nl

Kim van Beek

producent
kim@o-festival.nl

Simone van Hulst

contextprogramma
Simone@o-festival.nl

Céline Heijerman

crew coördinatie
crew@o-festival.nl

Bas van den Bosch / Dirk Evers

fondsenwerving
Bas@o-festival.nl

Brigitte Dompig

kaartverkoop
Tickets@o-festival.nl

Always up to date

Sign up for the O. newsletter

Locatie

O. gebruikt haar stad als podium en decor. Veel voorstellingen zijn op onalledaagse en onontdekte locaties in de stad: pleinen, woonkamers, kerken, een oude wasserij, winkel, bovenop de Bijenkorf en zelfs een fitnesscentrum.

This website uses cookies to optimize the user experience and to optimize our service. Detailed information and how to withdraw consent at any time can be found in our privacy policy.

I understand